+48 606 755 192

O MNIE

Witam,

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w podejściu integratywnym.

Prowadzę  terapię indywidualną krótko- i długoterminową dorosłych i młodzieży, która  spostrzega istotę człowieka całościowo, uwzględniając nie tylko sferę psychiczną, fizyczna, emocjonalną, ale również duchową, opierając się najczęściej na nurcie psychodynamicznym i poznawczo-behawioralnym.

Ukończyłam Szkołę Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalizacją społeczna psychologia kliniczna.

Wiedzę pogłębiałam w czteroletnim Studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, które posiada akredytację European Association of Psychotherapy – EAP i Mazowieckiego Kuratora Oświaty, w Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie prowadzone przez Stowarzyszenie Niebieską Linię oraz na kursie Terapii Poznawczo-Behawioralnej dzieci i młodzieży  w Centrum CBT. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Pracę terapeutyczną monitoruję podczas regularnych superwizji głównie w modelu integrującym podejście systemowe z psychodynamicznym.

Przez kilka lat pracowałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej z osobami doświadczającymi różnych kryzysów osobistych, sytuacyjnych, przemocy, z trudnościami emocjonalnymi oraz prowadziłam grupy wsparcia. Praktykę kliniczną zdobyłam na stażu w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu. Natomiast doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobyłam między innymi w świetlicy środowiskowej, prowadząc spotkania indywidualne dla dzieci i rodziców oraz zajęcia socjoterapeutyczne.

Zapraszam do kontaktu:

osoby dorosłe,  które doświadczają obniżonego nastroju, depresji, lęków, wewnętrznej pustki, poczucia winy, zmęczenia, trudności w relacjach społecznych (samotność, toksyczne relacje).

Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi przemocy w rodzinie, w problemach współuzależnienia, z syndromem DDA, DDD. W zakresie moich kompetencji zawodowych znajduje się również prowadzenie interwencji kryzysowych w sytuacjach żałoby, rozstania, straty, myśli samobójczych, stresu pourazowego;

młodzież (od 13 roku życia) oferuję pomoc psychologiczną i wsparcie, gdy doświadczają trudności nawiązywaniu relacji z innymi, w wyrażaniu emocji (złości, smutku, lęku), z poczuciem własnej wartości;

–  pary/małżeństwa, które przeżywają kryzys w związku, trudno jest znaleźć porozumienie, gdy w relację wkradła się pustka, przyzwyczajenie, zranienie lub zazdrość, stoją u progu rozstania a chcą poprawić jakoś wspólnego życia.